mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Trzy Małe Świnki to opowieść z morałem

Helena Piotrowska 2022-11-23 0 komentarzy
Trzy Małe Świnki to opowieść z morałem

Dobrze znana starszym i młodszym firma Kubuś bardzo dba o to, by jej klienci (zarówno ci obecni, jak i przyszli) czuli, że wybór jej produktów to najlepsza decyzja. Aby osiągnąć taki właśnie efekt, stworzono bardzo kolorową witrynę internetową. Nie jest to sklep z produktami marki. To miejsce, w którym najmłodsi znajdą całą gamę interesujących dla nich treści. 

Twórcy zadbali o to, by zachęcać milusińskich do codziennej aktywności fizycznej, która jest przecież naprawdę niezwykle istotna. Pomocne w tym są specjalnie opracowane filmiki, które dają możliwość wykonywania zabawnych ćwiczeń, które prowadzi ukochany bohater wszystkich dzieci - Kubuś. 

Ponadto opracowano całą serię materiałów nadających się do wydruku. Są to, między innymi, kolorowanki i ciekawe karty pracy, dostosowane do konkretnego wieku. Popularne i lubiane przez wielu milusińskich są także audiobooki Kubusia. W tym miejscu dodawane są cudowne bajki i baśnie, które znają i lubią wszyscy. Można zapoznać się, na przykład, z bajkąTrzy Małe Świnki. Uczy ona o tym, że w życiu każdy czyn ma swoje konsekwencje. Pokazuje, że czasem warto poświęcić więcej czasu i przyłożyć się do wykonywanych zadań, aby potem móc cieszyć się efektami swojej pracy. Do wyboru w audiotece jest naprawdę dużo przepięknych pozycji dla małych i dużych.

Skomentuj wpis