mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

podłogi drewniane, podłoga w stylu loft

Hubert Sikorski 2021-07-06 0 komentarzy
podłogi drewniane, podłoga w stylu loft

Firma ze strony podlogi-premium.pl od wielu lat zajmuje się sprzedażą i montażem podłóg drewnianych pochodzących od polskich i zachodnich producentów. Jest to przedsiębiorstwo cechujące się wyjątkowym zaangażowaniem, którego specjaliści chętnie jeżdżą na budowy i doradzają inwestorom wybór odpowiedniego produktu najbardziej pasującego do określonych wnętrz.

W salonie firmowym w Poznaniu podłogi drewniane dostępne są od dwóch najlepszych europejskich producentów, z których jednym jest austriacka firma Mafi, drugim zaś holenderska Chapel Parket. Obie firmy produkują ekskluzywne podłogi łączące tradycję z nowoczesnymi technologiami. Są to produkty wyłącznie na zamówienie, które wytwarza się z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Wśród asortymentu znajdzie się niejedna podłoga loft, która sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, gdzie króluje beton i metal. Będzie ona doskonale kontrastowała z surowymi, przemysłowymi materiałami zastosowanym w tego typu aranżacjach wnętrz. Wręcz idealne do tego typu wystroju będą podłogi od firmy Mafi w kolekcjach:

  • Domino,
  • Carving,
  • Koral,
  • Basic.

Cechują się one wyjątkową urodą, a także doskonale wykończonymi olejem naturalnym powierzchniami w kolorze szarym, białym lub w naturalnych barwach drewna.

Aby obejrzeć te wyjątkowe podłogi na żywo, wystarczy zajrzeć do salonu, gdzie doradcy pomogą wybrać produkt spełniający oczekiwania i nadający wnętrzom wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru. Dystrybutor zawsze ma na względzie zadowolenie klienta, dlatego dokłada starań, aby ceny podłóg były adekwatne do ich jakości. Oferują także swoje usługi w zakresie profesjonalnego montażu i wykończenia sprzedawanych przez siebie podłóg.

Skomentuj wpis