mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Panele winylowe - LVT

Nina Grabowska 2019-01-05 0 komentarzy
Panele winylowe - LVT

Najczęstszym wybieranym podłożem do budynków prywatnych są panele laminowane. Jednak, dla osób poszukujących czegoś trwalszego, ale mającego podobne właściwości wizualne lepszym produktem będą panele winylowe LVT. Ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i ścieranie jest dużo wyższa, wynika to z ich wielowarstwowej budowy. Dodatkowo można je zastosować we wszystkich pomieszczeniach, nawet w tych, w których często jest obecna wilgoć. Podłogi są zabezpieczone i nie absorbują wody. Posiadają antypoślizgową powłokę i doskonale przewodzą ciepło. Co więcej, nie wymagają specjalnych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Ta cecha jest wykorzystywana, przy montażu ogrzewania podłogowego, które w duecie z omawianymi panelami, sprawdzi się bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o montaż, to przebiega on bez problemu. Zastosowanie metody na click lub klejenia ułatwia pracę i pozwala na nieinwazyjne rozmieszczenie.

Estetyka i luksusowy wygląd

Praktyczne zalety paneli są znane, ale warto poznać ich szeroki asortyment wzorów i faktur. Są one dostępne w salonie Archteka. Można postawić na klasykę, ale również na panele imitujące kamienne posadzki oraz drewno. Łatwość pielęgnacji połączona z luksusowym wyglądem daje ogromne możliwości. Dopasowują się do każdego stylu i zachowują klasę pomieszczenia. Zadowolą nawet klientów bardzo wymagających, ponieważ mają właściwości, które łączą estetykę, nowoczesny design i funkcjonalność. Ich wielozadaniowość, sprawia, że są wykorzystywane również w obiektach użytku publicznego, np. W hotelach, biurach czy restauracjach.

Skomentuj wpis