mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Mercedes-Benz - zalety serwisu auta

Ida Gajewska 2018-12-16 0 komentarzy
Mercedes-Benz - zalety serwisu auta

Najnowocześniejsze technologie, niebywałe osiągi, stosowanie wysokogatunkowych materiałów, niebywały komfort - to zalety, które od samego początku działalności Mercedes-Benz do dziś niezmiennie towarzyszą pojazdom niemieckiego konstruktora. Na renomę, którą cieszy się firma, przekłada się również fakt, że potrafi te zalety przenieść również na oferowane usługi. 

Doskonale widać to na przykładzie serwisu samochodów dostawczych, a więc jednych z najciężej pracujących członków rodziny Mercedes-Benz. Dziesiątki tysięcy pokonywanych rok rocznie kilometrów, w zmiennych warunkach pogodowych i często przy dużym obciążeniu, to sytuacja, która, jest bardzo wymagająca nawet dla najstaranniej wykonanych podzespołów. Dlatego w trosce o prawidłowe funkcjonowanie wszystkich mechanizmów, systemów i przede wszystkim bezpieczeństwa własnego i pasażerów, najlepiej korzystać z usług autoryzowanego serwisu.

W tym kontekście, szczególnie komfortowo mogą poczuć się klienci ze stolicy Wielkopolski, ponieważ serwis Mercedesa w Poznaniu, wchodzący w skład kompleksu Duda-Cars, spełnia najwyższe standardy (podobnie jak oddziały we Wrocławiu i w Lesznie).

Najważniejsze zalety ASO to:

  • fachowcy - którzy swoją gruntowną wiedzę opierają na Know-How dostępnym jedynie autoryzowanym przedstawicielom niemieckiego producenta,
  • badania techniczne - wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych, z możliwością niezbędnych napraw "od ręki",
  • serwis opon i kompletnych kół,
  • termin wizyty ustalany on-line,
  • aplikacja Mercedes me Adapter,
  • Elektroniczna Książka Serwisowa.

Skomentuj wpis