mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Kuchnia na wymiar - zalety dopasowanych mebli

Małgorzata Jankowska 2019-01-25 0 komentarzy
Kuchnia na wymiar - zalety dopasowanych mebli

Decydując się na usługi ŻAR-KAR, otrzymuje się nie tylko najwyższej jakości produkt, ale również kompleksową obsługę, która sprawia, że ciężko o lepsze kuchnie na wymiar w Warszawie, niż te, które dostępne są w ofercie firmy.

Realizacje firmy odznaczają się nastawieniem na indywidualne podejście do każdego projektu. Dlatego przystąpienie do zlecenia równa się z osobistą wizytą w domu lub mieszkaniu pracowników i ustaleniu preferencji i wymiarów. Te informacje stanowią podstawę do wykonania niepowtarzalnego projektu według wskazówek lub w pełni autorskiego. W każdym wypadu łączy on w sobie styl i funkcjonalność.

Bardzo ważny jest dobór odpowiednich materiałów. Ma on bardzo duży wpływ zarówno na końcową cenę, komfort użytkowania i design całego wnętrza. Katalog dostępnych propozycji obejmuje:

  • korpusy z płyt laminowanych, fornirowanych, MDF lakier mat i połysk,
  • fronty z litego drewna, fornirowane, MDF lakierowanych i oklejanego folią, z aluminium, ramowe z dowolnym wypełnieniem,
  • blaty granitowe, marmurowe, drewniane, konglomeratowe, a także postforming.

Szeroka paleta barw, najnowsze trendy wzornicze i nastawienie na optymalne dopasowanie estetyczne do całego wystroju wnętrza, to główne zalety proponowanych mebli na wymiar. Ponadto, indywidualna realizacja to gwarancja unikalności i najlepszego możliwego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Unikalne Know-How i setki wykonanych kuchni to gwarancja realizacji każdej wymarzonej koncepcji, zarówno przy nowych, jak i modernizowanych kuchniach.

Skomentuj wpis