mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Tanie akcesoria do BDSM

Hubert Sikorski 2018-11-12 0 komentarzy
Wpis

Dlaczego warto kupować akcesoria do BDSM? Dzięki nim rutyna nigdy nie zajrzy do Twojej sypialni. Ze względu na szeroki wybór, gadżety te nadają się zarówno dla początkujących, jak i już doświadczonych w klimacie zniewolenia. Ważne jest, aby nie przekraczać własnych granic i czerpać maksimum przyjemności z nieco pikantniejszej odmiany seksu. 

Skrót BDSM pochodzi od czterech, anglojęzycznych słów:

  • bondage = związanie
  • discipline = dyscyplina
  • sadism = sadyzm
  • masochism = masochizm

Właśnie z tymi słowami są związane gry oraz gadżety używane podczas zabaw BDSM. Mogą to być różnego rodzaju kajdanki i liny do wiązania lub pejcze, baty i packi, powodujące różnego rodzaju wrażenia bólowe. Podczas różnych odmian agresywniejszego seksu należy pamiętać, że wszystkie czynności muszą sprawiać przyjemność zarówno jednej, jak i drugiej stronie. Nie powinno się przekraczać cienkiej linii pomiędzy przyjemnym a nieprzyjemnym bólem. 

Dla osób dopiero zaczynających eksperymenty w sypialni poleca się zacząć od drobnych elementów, zwłaszcza kiedy oboje partnerów nie ma doświadczenia z akcesoriami do BDSM. Mogą to być np. kajdanki, opaska na oczy oraz przebranie erotyczne. Pozwolą one na wprowadzenie w sadomasochistyczne klimaty.

W sklepie online AlejaFantazji można znaleźć przykładowe propozycje gotowych zestawów w niskich cenach, dzięki czemu przetestujesz zupełnie nowe produkty bez dużych kosztów. Zakupy przez internet pozwalają również zachować anonimowość, dlatego są szczególnie polecane dla osób nieśmiałych lub bojących się krytyki.

Skomentuj wpis