mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Sprawdzony adwokat od spraw karnych

Natasza Kowalczyk 2019-03-12 0 komentarzy
Wpis

W odróżnieniu od spraw cywilnych w postępowaniach karnych często zapadają wyroki ograniczenia lub pozbawienia wolności. Jednak niezależnie od tego, o jaki czyn zabroniony chodzi, każdy oskarżony może skorzystać ze wsparcia adwokata. Warto to zrobić już na początkowym etapie sprawy, czyli w ramach postępowania przygotowawczego. W jego trakcie doświadczony mecenas udzieli przydatnych i praktycznych porad prawnych oraz zaproponuje optymalną strategię obrony.

W zależności od konkretnej sprawy celem adwokata zajmującego się obroną osoby oskarżonej jest doprowadzenie do całkowitego uniewinnienia od stawianych jej zarzutów lub uzyskanie możliwie jak najłagodniejszego wyroku. Aby zrealizować to założenie, adwokaci posługują się zdobytym przez lata pracy doświadczeniem i wiedzą, którą zgłębiali nie tylko na studiach. Dobry obrońca powinien być bowiem na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie dotyczącymi tematyki, którą się zajmuje.

Gdzie szukać adwokatów specjalizujących się w sprawach karnych, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i są gotowi zaoferować profesjonalną pomóc? Właściwy adres to Obronca24h.com – na tej stronie dostępny jest adwokat od spraw karnych w Warszawie, a ściślej rzecz ujmując, zespół adwokatów. Kancelaria „Bartosiak & Wspólnicy”, bo o niej mowa, składa się z trzech prawników specjalizujących się w sprawach karnych.

Można skorzystać z oferowanego przez nich wsparcia, jeśli jest się oskarżonym np. o naruszenie nietykalności cielesnej, kradzież, jazdę samochodem w stanie wskazującym, przestępstwa gospodarcze czy skarbowe.

Skomentuj wpis