mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Czy warto kupować używane części motocyklowe BMW?

Emil Marciniak 2019-01-18 0 komentarzy
Wpis

Dziś, pewnym standardem wśród lepszych firm, produkujących jednoślady, jest oferta zamiany motoru, który jeździ już kilka lat – na całkiem nową maszynę. Wystarczy oddać producentowi swój stary motor, by – oczywiście za pewną dopłatą – otrzymać fabrycznie nowy model. Podobną politykę prowadzi także marka BMW.

Co natomiast dalej dzieje się z motocyklem, który trafia z powrotem do swojego wytwórcy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Taka maszyna zostaje rozebrana, a części, które jeszcze nadają się do użytku – trafiają na rynek wtórny. Części motocyklowe BMW należą do bardziej wytrzymałych, i słusznie cieszą się wśród właścicieli jednośladów bardzo dobrą opinią – jako elementy niezawodne oraz bardzo wydajne.

Zdecydowanie warto zainwestować czasem w używane części – zwłaszcza w momencie, gdy konieczna jest wymiana jakiegoś elementu silnika, a my musimy liczyć się z kosztami bardziej niż zwykle. W Polsce działa wiele firm, proponujących swoim klientom części do motorów BMW, pochodzące z nieco starszych modeli, które trafiły do demontażu. Warto wiedzieć, że żaden podzespół (ani nawet pojedyncza uszczelka) nie trafia do sprzedaży, bez przejścia surowych testów bezpieczeństwa.

Jednym z dystrybutorów, na których na pewno warto zwrócić uwagę podczas poszukiwań części zamiennych do maszyn BMW, które nie są już fabrycznie nowe, lecz spełniają wciąż restrykcyjne wymagania, odnośnie bezawaryjności oraz bezpieczeństwa – jest niewątpliwie witryna, którą można znaleźć pod adresem: motocyklowysklep24.pl. Jest to naprawdę wyjątkowe miejsce w zasobach polskiej sieci WWW – stworzone przez nietuzinkowych ludzi, całkiem pochłoniętych miłością do motocykli i wszystkiego, co się z nimi wiąże.

Skomentuj wpis