mazurskiezawodybalonowe.pl pomoże Ci w zdobyciu szczytów rozpoznawalności

Przeczytaj o naszych autorach

Budowa domu kanadyjskiego

Nina Grabowska 2019-04-25 0 komentarzy
Wpis

Domy kanadyjskie stanowią najpopularniejszą alternatywę dla domów tradycyjnych, murowanych. Dobrze zaprojektowany dom drewniany, przy którego budowie zastosowano innowacyjną technologię izolacyjną, jest ekologiczny, energooszczędny i wygodny dla użytkowników.

Dom drewniany – materiały

Do konstrukcji domów drewnianych wykorzystuje się wysokiej klasy drewno, które jest suszone wiele lat, co pozwala na obniżenie poziomu wilgotności. Natomiast do izolacji budynków wykorzystuje się materiały naturalne, takie jak wełna mineralna.

Naturalne materiały stosowane w budownictwie drewnianym pozwalają na utrzymanie w budynku świeżego powietrza, co z pewnością docenią alergicy oraz astmatycy.

Dom kanadyjski – budowa

Technologia budowy nowoczesnych domów drewnianych cały czas się rozwija, dzięki czemu komfort mieszkania jest coraz wyższy, a koszty eksploatacji coraz niższe. Innowacyjne technologie pozwalają na redukcję kosztów ogrzewania, lepszą ochronę drewna przed wilgocią oraz szybkość budowy.

Firma DOR-TEX od lat zajmuje się projektowaniem i budową domów kanadyjskich. Projekty tworzone przez firmę spełniają wszelkie standardy zawarte w dyrektywach Unii Europejskiej, dotyczące budownictwa energooszczędnego.

Warto zaznaczyć, że budowa domu drewnianego jest wyjątkowo szybka. Tego typu dom można postawić w zaledwie dwa miesiące. Wszystko za sprawą materiałów budowlanych, które nie wymagają dodatkowych prac „mokrych”.

Zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych pozwala na maksymalne wykorzystanie właściwości drewna, tworząc we wnętrzu domu przyjazny dla domowników mikroklimat

Skomentuj wpis